REKOMENDACIJOS

KAIP KOVOTI SU PERŠALIMO LIGOMIS GREITAI, EFEKTYVIAI IR PIGIAI

Laikantis šių rekomendacijų, nuo gripo ir kitų viršutinių kvėpavimo takų ligų galite pasveikti per 2 – 3 dienas.

Paruošti gėrimą:

  • 1 litrą virinto vandens atvėsiname mažiau kaip iki 40 laipsnių;
  • įberiame 1 arbatinio šaukštelio kristalų citrinos rūgšties;
  • supilam 2–3 valg. šaukštus trintų uogų, geriausiai aviečių;

Suaugusiems išgerti: 1 – 2 litrai per parą, vaikams – mažiau apie 500 ml per parą;

Kitos rekomendacijos:

  • Kūną ištrinti actu, santykiu – du trečdaliai karšto vandens, ir vienas trečdalis 6 % natūralaus rauginimo  acto  (neliesti veido, krūtų ir lytinių organų);
  • tinkamas Reikia valgyti raugintus obuolius ir sūrį brinzą – 300 gr suaugusiam (skatina fermentines reakcijas);
  • Prieš maistą reikia vartoti po 2 Askorutino tabletes;

Jokių karštų dušų, vonių, jokio virinto pieno ir citrinų!

SAUGOK SAVO KŪNĄ

Krūtų savikontrolę rekomenduojama atlikti visoms moterims virš 20 metų amžiaus. Pastebėta, kad moterų reguliariai ir teisingai atliekančių krūtų savityrą mirtingumas nuo krūtų vėžio sumažėja 18%, taigi krūtų savityrą turėtų būti kiekvienos moters įprotis.

Kada atlikti savityros testą?

Moterų krūties audinyje pokyčiai vyksta kiekvieną mėnesį, nes audinys reaguoja į hormonų lygio pokyčius, atsirandančius menstruacinio ciklo metu. Šie hormonų lygio pokyčiai sukelia krūtų patinimą. Prasidėjus mėnesinėms patinimas praeina ir krūtys vėl įgauna normalų dydį. Geriausias laikas atlikti krūtų apžiūrą yra praėjus maždaug vienai savaitei nuo mėnesinių pradžios.

Krūties savityros 3 žingsniai:

1. Vizualinė apžiūra priešais veidrodį.
Atsistokite priešais veidrodį, pakelkite rankas ir padėkite jas po kaklu. Apžiūrėkite krūtis, ar jose neatsiranda raukšlių, įdubimų, formos, dydžio, simetrijos pokyčių. Patikrinkite, ar speneliai nėra įdubę. Nuleiskite rankas ant klubų ir patikrinkite ar nėra tokių pat ženklų.

2. Apžiūra duše.
Padėkite kairę ranką už galvos ir dešine ranka apžiūrėkite kairę krūtį. Tirkite krūtis pagal laikrodžio ciferblatą. Padėkite dešinę ranką ties 12 valandų rodykle  krūties viršuje. Trijų vidurinių pirštų pagalvėlėmis tvirtai paspauskite ir atlikite sukamuosius judesius, ieškodama guzelių. Pastumkite pirštus arčiau spenelio ir pakartokite tuos pačius judesius pagal laikrodžio rodyklę kol pasieksite spenelį. Patikrinkite audinį po speneliu ir pažiūrėkite, ar nėra jokių išskyrų. Patikrinkite audinį po pažastimi.

3. Apžiūra atsigulus.
Atsigulkite ant lovos, padėkite kairę ranką už galvos ir dešine ranka apčiuopkite kairę krūtį.Tokiais pat tvirtais sukamaisiais judesiais kaip atlikdama apžiūrą duše atlikite savo krūties apžiūrą ties 12 valandos laikrodžio rodykle krūtinės viršuje apžiūrėdama visą krūtį, kol prieisite spenelį. Dar karta patikrinkite,  ar nėra jokių išskyrų ir būtinai apžiūrėkite  audinius po pažastimi ir aplink krūtį.Pakartokite procedūrą kairę ranka apžiūrėdama dešinę krūtį.

KO MES NEŽINOME APIE DRUSKĄ?

Dažnai girdime, kad druska – tai baltoji mirtis. Tačiau mūsų organizme druska yra labai svarbi, nes ji sąlygoja skrandžio rūgšties sekreciją. Mes gauname per mažai produktų, kurių sudėtyje yra chloro.

Vienas iš jo šaltinių – pavirta druska. Organizmas su maistu gavęs chloro iš druskos, ima gaminti skrandžio rūgštį – vandenilio chloridą. Jo žmogaus organizme yra 8 – 9 litrai, virškinimui reikia apie 400 – 500 gramų. Organizme per parą žūsta apie 500 – 1000 g subrendusių ląstelių, štai tas ląsteles reikia susmulkinti ir pašalinti iš organizmo, ką ir atlieka druskos rūgštis.
Jei organizme trūksta druskos rūgšties, jei neaktyvi skrandžio rūgštis, jei mažai pepsinų, kad būtų galima ją aktyvuoti, mūsų organizme bus susikaupę daugybė šlakų.
Yra bandančių šią problemą spręsti labai lengvai – išgerti vieną – du litrus vandens, bet, deja, atsikratyti šlakų padeda tik rūgštys. Druska yra labai svarbus mūsų mitybos komponentas. Jei žmonės atsisakys pavirintos druskos, tai neišvengs ligų.
Druska svarbi ne vien medžiagų apykaitai. Ji dar labai svarbi endokrininei sistemai, nes mūsų limfoje yra 89 procentai chloro. Jei limfoje trūksta druskos, tai palaipsniui ims vystytis endokrininiai susirgimai – skydliaukės, prostatos, pieno laukų. Jei limfinė sistema praras druskas, tai joje neteisingai bus pasiskirstę riebalai. Jeigu prisimintume, kad 81-83 proc. onkologinių susirgimų nulemia liaukos, tuomet labai aiškiai galima įvertinti druskos svarbą organizmui.

VITAMINAS T

Bolotovas mano, kad tokios ligos kaip limfogranuliomatozė, limfosarkoma, limfomelanoma, pieno liaukų vėžys, skydliaukės, prostatos bei blužnies vėžys ir kt. turi būti priskiriamos ligoms susijusioms su energijos nepakankamumu.

Onkologiniai susirgimai kyla dėl nuolatinio šilumos energijos netekimo( dėl nuolatinio peršalimo). Biologinę šilumą Bolotovas vadina Vit. T.
Žinoma, kad šiluma ne vitaminas, tačiau šilumos netekimas tam tikra prasme yra analogiškas kokio nors vitamino stygiui. Netekus šilumos energijos, prasideda nevaldomas viso organizmo ląstelių augimas. Norint išvengti ligų dėl vitamino T stokos reikia nuolat jį papildyti.
Kitaip tariant, kaskart netekus šilumos, o tai visada juntama( šaltas dušas, šaltas baseinas, šaltas vėjas, miegas šaltame kambaryje be šiltų naktinių), reikia sušildyti kūną karštoje vonioje, pirtyje (60 -70º).